x
ĮKELTI

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

AČIŪ

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

If you need more information - keep in touch!
baltled LED

Žmonės kuriantys vertę...

Žydrūnė Baltled įmonėje dirba jau dvejus metus. Nors „ruoštis“ tam, kaip pati juokauja, pradėjo dar prieš kelerius metus vadovaudama surinkimo cechui įmonėje, kurioje buvo surenkami Baltled LED moduliai. Tad nenuostabu, kad Baltled atidarius savo modulių gamybos liniją, jai vadovauti patikėta Žydrūnei.

Tiesa, kaip pati pripažįsta, pradžia nebuvo lengva. Darbuotojai gana priešiškai sutiko pokyčius gamyboje ir savo tvarką įvesti bandančią naują vadovę. Teko rimtas iššūkis prisijaukinti kolektyvą. Su kuriuo Žydrūnė susitvarkė puikiai –  šiandien gamybos padalinys yra vienas vieningiausių ir stabiliausių įmonėje.

Pasak Žydrūnės, stiprios komandos pagrindas –  dialogas, tarpusavio pagarba ir atsiribojimas nuo emocijų. Tad sprendimai jos padalinyje priimami bendru sutarimu – diskutuojant visiems darbuotojams. Galėdami laisvai išsakyti savo nuomonę, žmonės jaučiasi gerbiami ir svarbūs. Kalbėdami taip pat lengviau nurimsta emociškai, tad pagrįstus sprendimus priima lengviau.

Tiesa, bendrų susitarimų pasiekti pavyksta ne visada. Tada tenka kalbėtis iš naujo, ieškoti kitų požiūrio kampų. Labai svarbu, pasak Žydrūnės, darbuotojų klausytis ne tik ausimis, bet ir akimis – kūno kalba dažnai pasako daugiau nei žodžiai. Jeigu mato, kad kolegoms kalbėtis prie visų nedrąsu, kviečia išsikalbėti asmeniškai.

Išsikalbėjimo terapiją Žydrūnė taiko ir sau. O norėdama atsiriboti nuo ją dirginančios aplinkos ir leisti emocijoms aprimti, klausosi muzikos. Labai padeda ir aplinkos pakeitimas.

Žydrūnė neslepia, kad į darbą įdeda labai daug savęs ir neskaičiuoja laiko. Tačiau pabrėžia – jai patinka, tai ką daro, todėl neliūdi, kad laiko laisvalaikiui lieka labai nedaug. Galų gale, tai investicija į jos ateitį.

Tiesa, dedamos pastangos atsiperka jau dabar – Žydrūnė yra gerbiama ir vertinama savo kolektyvo. Jos nuopelnai matomi ir kituose padaliniuose, tad Žydrūnė pripažinta geriausia 2020 metų Baltled darbuotoja. Pati prisipažįsta, kad toks pripažinimas visiškai netikėtas, nors ir labai džiuginantis. Ir kaip tikra lyderė pabrėžia, kad šis laimėjimas – ne jos, o viso padalinio nuopelnas.