x
ĮKELTI

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

AČIŪ

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

If you need more information - keep in touch!
baltled LED

Pirmas projektas su bendro...

Ar jau lankėtės naujai rekonstruotoje „Rimi“ parduotuvėje, Vilniaus Jeruzalės mikrorajone? Tai pirmoji šio tinklo parduotuvė, kurioje sumontuota daugiausia aplinką tausojančių technologijų. Tuo pačiu, tai pirmasis mūsų projektas su Tanager šviestuvais, skirtais bendram parduotuvių apšvietimui.

Ką tik duris atvėrusioje „Rimi“ parduotuvėje sumontuotos gamtą ir pinigus tausojančios anglies dioksido (CO2) šaldymo sistemos ir LED šviestuvai. Kartu šie sprendimai prekybos centrui padeda sutaupyti 20% elektros ir sukuria galimybę veikti be centralizuotai tiekiamos šilumos.

Koks mūsų indėlis tame? Pasak Pauliaus Mamaičio, „Rimi Lietuvos“ inžinerinių projektų vadovo, Tanager šviestuvai naudoja perpus mažiau elektros nei anksčiau naudotos T5 tipo liuminescencinės (dujinės) lempos. Kitaip sakant, dvigubai mažiau išlaidų švietimui dėka mūsų apšvietimo sprendimo.

Tikimės, kad su Tanager šviestuvais rinkoje nustatysime naują bendro parduotuvių apšvietimo standartą.

Plačiau: http://www.vz.lt/informacines-technologijos-telekomunikacijos/2017/10/13/rimi-patirtis-kaip-sildyti-patalpas-saldymo-irenginiais#ixzz4vaTAhvDO