x
ĮKELTI

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

AČIŪ

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

If you need more information - keep in touch!
baltled LED

BaltLED jau 13

Laikas nepastebimai lekia kai visas dėmesys sukoncentruotas į darbą. Taigi vėl patys nustembame, kad laikas švęsti tryliktąjį gimtadienį. Šventimas yra puiki proga sustoti ir peržiūrėti, kas padaryta, kiek kelio nueita.

Šiais metais buvo įdomūs, ryškūs ir intensyvūs. Buvo šventimo akimirkų ir rimtų iššūkių. Būtent pastarųjų dėka įvedėm daug patobulinimų skirtingos srityse: gamyboje, klientų aptarnavime, rinkodaroje, logistikoje. Tikimės, kad šiuos pokyčius jaučiate ir dėl jų mūsų bendradarbiavimas yra lengvesnis ir produktyvesnis. Buvo ir pirmų kartų: šiais metais su stendu dalyvavome didžiausioje pasaulyje apšvietimo parodoje Light and Building 2018, sukūrėme ir įgyvendinome savo gamybos pastato apšvietimo projektą ir kita.

Dar kartą suprantame, kad didelius dalykus įgyvendinti reikia patikimos komandos ir partnerių. Todėl esame dėkingi visiems, su kuriais jau daug metų bendradarbiaujame, tiems, su kuriais tik pradedame kurti pridėtinę vertę. Žengiame į 14 metus ryžtingai, dar kartą per jūsų pasitikėjimą įsitikinę, kad darome prasmingą darbą. Ačiū!