x
ĮKELTI

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

AČIŪ

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

If you need more information - keep in touch!
baltled LED

Alekso sėkmės istorija

Aleksas yra vienas geriausių Baltled darbuotojų sėkmės istorijų pavyzdžių: pradėjęs karjerą apšvietimo projektavimo skyriuje ir vėliau pasimatavęs jaunesniojo produktų inžinieriaus kėdę, šiandien užima verslo analitikos specialisto pareigas.

Pats juokauja, kad karjeros laiptais kilo daugiau iš tinginystės: dirbdamas projektavimo skyriuje pastebėjo, kad dalis skaičiavimo procesų truko per ilgai. Kiek gi buvo galima krapštytis ir vedinėti skaičius rankomis? – sako jis. Radęs sprendimą, kaip automatizuoti procesus ir darbui tapus monotiniškesniam, pasiprašė į produktų vystymo skyrių. Einant jaunesniojo produktų inžinieriaus pareigas, Alekso vis dažniau prašydavo pagelbėti su kitų procesų automatizavimu, kol galų gale produktų vystymo skyriaus veikla liko užnugaryje…

Šiandien jo darbas, kaip pats įvardija, apima ataskaitas ir duomenis, kurie parodo, kaip sekasi įmonei. Labiausiai Aleksą džiugina, kad šioje veikloje beveik nėra monotonijos –  90 % ataskaitų kaskart kuriamos iš naujo. Tačiau Alekso tai negąsdina, priešingai – sumąstyti „kaip“ yra jo varomasis variklis. Aleksas juokauja, kad jeigu darbas būtų monotoniškas ir nekeltų iššūkių, turbūt išprotėtų…

Žinoma, pasitaiko situacijų, kai sprendimo paieška užtrunka ilgiau, nei norėtųsi. Tuomet reikia truputį atsitraukti nuo problemos: pasivaišinti puodeliu kavos ar tiesiog gerai išsimiegoti. Svarbiausia, išbūti tą laiką ir neprarasti optimizmo, visada juk blogai nebus – sako jis. Aleksas tiki, kad optimizmas – vienas geriausių būdų spręsti problemas. Pasak jo, dažnai problemas susikuriame patys, neigiamai žvelgdami į situaciją.

Norėdamas atsipalaiduoti Aleksas žiūri filmus. Kadangi įtempto mąstymo užtenka darbe, mieliau renkasi lengvesnio turinio kūrinius, dažniausiai – komedijas. Mažiausiai Aleksui įdomu fantastika. Turbūt esu per daug konkretus ir realistiškas, sako jis, kad galėčiau mėgautis tokiu kūrybos žanru.

Pati geriausia Alekso laisvalaikio leidimo forma – tepaluotam iki ausų garaže krapštytis prie automobilio. Geriau pats ras problemą ir išspręs ją, nei veš automobilį pas meistrus, nes tai visiškai neįdomu, pasak Alekso. Krapštymasis prie automobilio – tikrų tikriausia terapija sielai. Turbūt neveltui draugai Aleksą vadina “Krapštuku” – jam vis reikia žinoti, kas kaip veikia…

Tad nenuostabu, kad viena iš didžiausių Alekso svajonių – pačiam sukurti elektromobilį. Arba bent jau hibiridą, kaip sako jis. Tiesa, Aleksas jau buvo pradėjęs dėliotis darbus elektromobilio kūrimui, tačiau, įvertinęs visas reikalingas investicijas ir laiką, nusprendė svajonės įgyvendinimą nukelti vėlesniam laikui.

Spaudžiame kumščius už Alekso svajonę ir laukiame dienos, kai išvysime jį išdidžiai riedant gatvėmis su savo kurtu elektromobiliu!

TURBO KLAUSIMAI:

Jeigu turėtum laiko mašiną, kur keliautum? Į 9 dešimtmetį. Įdomu, kaip viskas atrodė prieš didžiųjų technologinių sprendimų atsiradimą.

Filmas/knyga, kuriuos rekomenduotum visiems? Filmas „Septynios sielos“.

Kokią savybę labiausiai vertini žmonėse? Nuoširdumą.

Kuriai savybei mažiausiai simpatizuoji? Pagyrūniškumui.

Ko palinkėtum kitiems žmonėms? Pozityvumo.

Ko palinkėtum sau? To paties.