x
ĮKELTI

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

AČIŪ

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

If you need more information - keep in touch!

TRINITY projektas

Baltled`e mes siekiame judėti į priekį ir nuolat analizuojame savo gamybos bei vystymo procesus norėdami juos pagerinti. Įžvelgę, jog pakavimo procesas gamyboje vykdomas neefektyviai, nusprendėme ieškoti automatizacijos išeičių situacijai pagerinti.  Taip atradome TRINITY projektą, kurio tikslas ir yra pagerinti gamybos efektyvumą taikant robotizaciją, skaitmenines ir kibernetinio saugumo technologijas. TRINITY taip pat siekia skatinti gamybos lankstumą bei tvariai kurti būsimas Europos gamybos ekosistemas.  Tad suradę du partnerius, gebančius įgyvendinti mūsų automatizacijos viziją, nedelsdami pateikėme paraišką į TRINITY organizuojamą konkursą daliniam finansavimui gauti.

Neseniai pasibaigus TRINITY konkursui, džiugu pranešti , kad tapome vieni iš laimėtojų ir galėsime dar efektyviau ir tvariau vykdyti gamybos procesus su RoboCUT. RoboCUT – tai robotas, kuris gamina kartono pakuotes bei joms skirtas dalis. Jo techninės savybės leidžia greitai pagaminti skirtingų išmatavimų pakuotes, kurios paruošiamos naudojimui iškart. RoboCUT bus sukonstruotas vieno iš mūsų partnerių – Industrial Robotics Company UAB, o suprogramuotas mūsų kito partnerio pagalba – Stogger BV. Tuo tarpu Baltled suteiks galimybę išbandyti šią įrangą realiame gamybos procese.

Tikimės jog šis įrenginys padės mums tapti lankstesniems, gebantiems prisitaikyti prie nestandartinių užsakymų greitai, neeikvojant savo kaštų trečiosioms šalims. Taip pat padės efektyviau ir tvariau vykdyti gamybos procesus sumažinant sandėliavimo patalpas bei žmogiškuosius išteklius.

Malonu tapti TRINITY projekto dalimi ir viliamės, jog RoboCUT bus įgyvendintas sklandžiai ir neužilgo galėsime pritaikyti šią technologija savo gamybos procese.

Išviso gautas 199, 500 EUR finansavimas. Numatomo projekto trukmė nuo 6 iki 10 mėnesių.