x
ĮKELTI

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

AČIŪ

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

If you need more information - keep in touch!

Produktų plėtros skyrius

Vieta, kur gimsta šviesos sprendimų idėjos ir vystomi pirmieji produktų prototipai

Didžiuojamės tuo, kad naudojame vieną moderniausių ir geriausiai įrengtų šviesos tyrimų laboratorijų Europoje, kurioje dirbame su 9 skirtingomis bandymų sistemomis ir kiekvieną dieną atliekame beveik šimtą įvairių bandymų. Būtent taip gimsta ateities LED moduliai.

9
Testavimo sistemos
3872
Testavimo valandos per metus
8
Technologai, dirbantys su R&D
100
išvystytų produktų

LED / LED modulių nusidėvėjimo ir gyvavimo trukmės testavimo įranga.
Įranga skirta testuoti LED modulius natūraliomis ir pagreitinto senėjimo sąlygomis, tikrinant šviesos išlaikymą, modulio gyvavimo trukmę ir temperatūros charakteristikas. Modulių gyvavimo trukmė įvertinama taikant ekstrapoliacijos metodus. Tam naudojamas IES LM-80 ir kiti standartai.

LED ir mikroelektronikos komponentų ir produktų skaitmeninis mikroskopas – atlieka kokybės kontrolės patikrinimus ir įvairių matmenų matavimus.

Goniofotometras –  sistema, dideliu tikslumu matuojanti LED paketo erdvines charakteristikas: erdvinį šviesos pasiskirstymą, erdvinį spalvų pasiskirstymą ir šviesos srautą, atitinkantį CIE-127 ir TC2-74 reikalavimus.

Didelio tikslumo spektroradiometras matuoja absoliutų spektrinį spinduliavimą, šviesos efektyvumą, P (λ), spalvų koordinates, koreliuotą spalvinę temperatūrą, spalvų perdavimo indeksą, standartinį spalvų atitikties nuokrypį, dominuojantį bangos ilgį, pusės bangos ilgį, elektrines charakteristikas ir t.t. Ši sistema užtikrina labai aukštą matavimų kokybę.

LED valdiklių testavimo sistema EMC ir EMI testavimas – Elektromagnetinio suderinamumo direktyva (EMC) riboja įrenginių išskiriamą elektromagnetinį teršalų kiekį, siekiant užtikrinti, kad įrenginiai, naudojami pagal paskirtį, netrikdytų radijo ir telekomunikacijų ryšio.
Direktyva taip pat reglamentuoja tokių įrenginių atsparumą trikdžiams ir siekia užtikrinti, kad ši įranga nebūtų sutrikdyta radijo bangų emisijos metu, kai ji bus naudojama taip, kaip numatyta.

Spektrinis spinduliavimo matuoklis yra daugiafunkcinis spektrinio spinduliavimo matavimo prietaisas, atliekantis spektrinio spinduliavimo analizę ir labai mažo šviesos srauto matavimą. Prietaisas atitinka aukštus laboratorijų matavimų reikalavimus ir gali būti pritaikytas atliekant matavimus vietoje. Daugiakanalės angos idealiai tinka įvairiems objektams matuoti be papildomų lęšių ar priedų.

Šiluminės varžos struktūros naudojamas šiluminės varžos, santykinės šiluminės varžos ir jungčių temperatūros bei atitinkamų kreivių matavimui, kuris visiškai atitinka JESD 51-1, MIL-STD-750D, SJ 20788-2000 ir GB / T4023-1997 ir t.t. reikalavimus. Prietaisas gali automatiškai generuoti funkciją, kuri identifikuoja kumuliacinę ir diferencijuotą šilumos struktūrą, o tai labai svarbu analizuojant ir vertinant LED šiluminį valdymą.