x
ĮKELTI

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

AČIŪ

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

Susisieksime su Jumis per 2 darbo valandas
Nuo pirmadienio iki penktadienio 7 – 18 val.

If you need more information - keep in touch!

APIE MUS

MŪSŲ MISIJA - praturtinti žmonių kasdienį
gyvenimą unikaliais  vertės pasiūlymais

Ką praturtiname?

Vartotojus
Klientus
Darbuotojus
Aplinką
Visuomenę
Suprantame, kad visi žmonės yra unikalūs ir vertiname tai. Todėl kuriame komandinio darbo aplinką, kuri padeda darbuotojams atskleisti ir vystyti savo potencialą. Mokydamiesi vieni iš kitų, darbuotojai nuolat auga ir tobulėja.
Siekdami suprasti mūsų klientų poreikius, stengiamės įsiklausyti į kiekvieno norus. Tai mums leidžia pasiūlyti geriausią tinkamai suprojektuoto, funkcionalaus ir konkurencingo apšvietimo sprendimo pasiūlymą, kuris užtikrintų efektyviausią apšvietimo resursų panaudojimą. Pagrindinės mūsų siūlomų sprendimų, sistemų ir paslaugų savybės - inovatyvumas ir kompetencija. Didžiuojamės galėdami savo sprendimais praturinti mūsų klientų gyvenimą.
Kuriame LED apšvietimo sprendimus tiek bendram, tiek reklaminiam apšvietimui, todėl mūsų gaminių kokybė tiesiogiai daro įtaką darbo sąlygoms ir veikia žmonių supratimą apie prekių ženklus. Tai įpareigoja mus teikti tik pačius geriausius sprendimus, kurie praturtintų žmonių gyvenimus.
We are happy from the beginning of our business we share our assets with the world surround us.
Nuo pat mūsų verslo pradžios esame linkę dalintis. Tai darome įvairiomis formomis: remiame orkestrus, skatiname gabius žmones ir naujus talentus. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie kūrybinės šviesos sklaidos.
Skatindami tvarios visuomenės kūrimą, daug dėmesio skiriame aplinkos, sveikatos ir saugos klausimams. Tvirtai tikime, kad dirdami su patikimais ir ekonomiškais LED sprendimais prisidedame prie tvarios ateities vystymo.

Mūsų istorija

Sparčiai tobulėjančios LED šviesos diodų technologijos skatina jų pritaikymą reklaminio apšvietimo sprendimams.

Mūsų istorija

Įkurta BaltLED įmonė. Esame pirmieji mūsų šalyje neoninius šviesos sprendimus pakeitę LED šviesos diodais. Tais pačiais metais pirmieji mūsų sukurti 30-40 lm / W galios “Super Flux” moduliai pritaikyti realiuose objektuose.

Mūsų istorija

Plečiame gamybos apimtis ir pradedame kurti bendro apšvietimo sprendimus.

Mūsų istorija

BaltLED pristato pirmuosius produktus, skirtus bendram apšvietimui: didžiulio efektyvumo Backlit panelę biurams, viešbučiams ir t. t.
Taip pat pradedami gaminti LED šviestuvai.

Mūsų istorija

Plečiamas produktų asortimentas: pradedama gaminti IP 65 serija, skirta pramoniniam apšvietimui. Išskirtiniais atvejais, pradedama siūlyti nestandartinius LED apšvietimo sprendimus.

Mūsų istorija

Pristatoma nauja pramoninio ir komercinio apšvietimo šviestuvų šeima: Fulmar. BaltLED Backlit panelė pripažinama metų gaminiu ir pelno aukso medalį.

Mūsų istorija

BaltLED sprendimuose atsiranda apšvietimo valdymo sistemų parinktis.

2004
2005
2012
2013
2014
2015
2016